CM Locker Güvenlik

Araçlar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Cheetah Mobile
CM Locker Güvenlik mobil uygulaması sayesinde cep telefonunuzu koruma kalkanı altında tutabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz CM Locker Güvenlik mobil uygulaması ile cep telefonunuzu koruma altına alabilirsiniz. Mobil cihazınızdan sizden başkasının erişmesini istemiyorsanız şifreleme sistemini sizlere sunan CM Locker Güvenlik uygulamasından yararlanabilirsiniz. 

CM Locker ile gizliliğinizi korumak için telefonunuzun ekranını, uygulamalarınızı, fotoğraflarınızı ve kişilerini kilitleyebilirsiniz. Hırsızlığı önleme koruması kaybettiğiniz telefonunuzu bulmanıza ve gizliliğinizi ihlal edenleri yakalamanıza yardımcı olur. Ayrıca gizli özçekim özelliği yanlış parola giren kişilerin otomatik olarak fotoğrafını çeker.

Cihazınızı uzaktan kilitlemek, cihazın konumunu belirlemek veya alarmını başlatmak için CM Locker'ı Facebook hesabınıza bağlayabilirsiniz. CM Locker'ın kilit ekranı, PIN ve desen kilidi güvenliği ile telefonunuzu izinsiz girişlere karşı korur; ayrıca desteklenen cihazlarda parmak izi kilidi de bulunmaktadır. 

CM Locker'ın kilit ekranı ayrıca istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz ve ekranınızı açtığınız zaman sizi şık bir şekilde karşılayan çeşitli stillere ve temalara sahiptir. Uygulamayı kendinize göre geliştirebilirsiniz. 

 

CM Locker Güvenlik indir